
Сумські стрільці продемонстрували високий рівень майстерності на чемпіонаті України у Львові. Відтак Іван Рашевський та Дар’я Коваль отримали право представляти державу на континентальній першості, що пройде в липні в Італії. Це вагоме досягнення.
Результати виступу на змаганнях
На турнірі в межах категорій U15 та U21 сум’яни здобули чимало нагород в індивідуальних та командних заліках. Ось здобутки наших атлетів:
- 1 місце — Іван Рашевський (особисте, U-21)
- 1 місце — перша збірна хлопців: Артем Батраченко, Богдан Ільїн, Іван Рашевський (командне)
- 1 місце — Іван Рашевський та Дар’я Коваль (мікст, U-21)
- 2 місце — Дар’я Коваль (особисте, U-21)
- 2 місце — Арсеній Бондаренко (особисте, U-15)
- 3 місце — Анна Батраченко та Арсеній Бондаренко (мікст, U-15)
Спортсмени підтвердили свій статус лідерів. Вітаємо з таким результатом.

