На Путивльщині знову зафіксували масову загибель риби в Сеймі
У районі села Бояро-Лежачі Путивльської громади знову зафіксовано мор риби. Про це повідомив голова громади Костянтин Гаврильчук, зазначивши, що ситуація викликає занепокоєння і потребує контролю відповідних служб. За його словами, інформація про загибель водних біоресурсів вже передана компетентним органам, які проводитимуть необхідні перевірки. Для моніторингу стану води в річці Сейм ще з початку року були […]
Читати далі

