На Путивльщині знову зафіксували масову загибель риби в Сеймі

На Путивльщині знову зафіксували масову загибель риби в Сеймі

У районі села Бояро-Лежачі Путивльської громади знову зафіксовано мор риби. Про це повідомив голова громади Костянтин Гаврильчук, зазначивши, що ситуація викликає занепокоєння і потребує контролю відповідних служб. За його словами, інформація про загибель водних біоресурсів вже передана компетентним органам, які проводитимуть необхідні перевірки. Для моніторингу стану води в річці Сейм ще з початку року були […]

Читати далі
 На Сумщині незаконно знищено сотні здорових дерев під виглядом санітарної рубкиНа Сумщині незаконно знищено сотні здорових дерев під виглядом санітарної рубки

На Сумщині незаконно знищено сотні здорових дерев під виглядом санітарної рубкиНа Сумщині незаконно знищено сотні здорових дерев під виглядом санітарної рубки

22 липня під час проведення заходів державного екологічного контролю за охороною та раціональним використанням лісових ресурсів працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області виявили нові порушення з боку лісівників. Екоінспектори зафіксували, що у Шосткинському районі, у виділах 11 та 14 кварталу 77 ДП «Ямпільський агролісгосп», під виглядом санітарної вибіркової рубки проводилась незаконна вирубка здорових, сироростучих […]

Читати далі