На Сумщині судитимуть чоловіка за організацію наркобізнесу
В Охтирському районі завершено досудове розслідування стосовно 43-річного місцевого жителя, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин серед населення. Чоловікові загрожує кримінальна відповідальність за вчинені злочини. За даними слідства, чоловік налагодив незаконні канали збуту наркотиків у самому місті Охтирка та прилеглому районі, використовуючи месенджери для комунікації з клієнтами. Для продажу він фасував наркотичну кристалічну речовину […]
Читати далі









